KAPELA
Niečo o​​ nás..

The Silence


The Silence Vznik: 2012 (Trnava)

Miki - Miloš Malovec ( Lider, frontman )
Miroslav Hrnčár ( Keyboard a vocals )
(pôvodný zakladatelia TheSilence sú Miki Miloš Malovec a Albín Nemec)

Miloš Malovec - alias Miki TheSilence z Trnavy od r.92 do roku 98 klávesák a vokalista v kapele Confide. Pôsobenie v T.S. komponovanie, skladanie, textovanie ,hlavný spev, vokály - pôsobí dodnes.

Miroslav Hrnčár - pochádza z Mníchovej Lehoty pri Trenčíne . Pôsobil v kapele New day ako klávesak a vokálista. Po náhlej a nečakanej smrti speváka Richarda Blaža, sa na čas odmlčal. Po čase prijal spoluprácu z kapelou The Silence kde pôsobí dodnes.Miroslav Hrnčár prišiel z kapely New day 15.4.2015. pôsobí dodnes.

Albin Nemec - (Žilina) - syntezátory, komponovanie, textovanie skladieb, programovanie. Tvorca všetkých remixov skladieb The Silence. Kapelu opustil 27.4.2015 Založenie projektu MFLS. Člen hudobného projektu FORCE. Spolupráca z kapelou Monte Rosa......Albi, odpočívaj v pokoji......

Radomir Remenár - alias CHEBEAFF - Syntezátory, programovanie, sampling, komponovanie, textovanie skladieb, vocals, Pôsobil dočasne ako člen kapely, neskôr len spolupracovník (2014-2016). V súčasnosti pôsobí naďalej ako samostatný projekt CHEBEAFF a založil projekt FORCE.S kapelou The Silence spolupracuje do dnes .

Róbert Zaťko - 4.11.2018 bol deň príchod nového klávesaka a vokálistu. Bývalý spevák legendárnej kapely The Dark , Robo vystupoval v kapelách Fórum a The DARK. Neskôr pôsobil v kapelách Andante a Ravalon. V kapele pôsobil zhruba rok. Tvorca 3 verzii skladby Lesson Zero. Kapelu opustil ......

Prvý album - Wait demo singles
Druhý album - Game over
Tretí album - Our Time

22.2.2016 kapelu oslovilo Nemecké rádio Schwarze welle hrali 2 skladby (Right now, Just one day (acoustic version))
11.11.2016 predkapela Oceán......kapela momentálne pracuje na štvrtom albume ....

Členovia kapely

Miro - klávesy a vokál

Miki- Spev